Ένα από τα παλαιότερα καταστήματα οπτικών στην Ελλάδα, η εταιρεία Βαρδαβάς, μας εμπιστεύτηκε την δημιουργία του ηλεκτρονικού καταστήματος του, μετά από την επιτυχημένη φυσική παρουσία του καταστήματος της στην ελληνική αγορά από το 1935. Αναλάβαμε την δημιουργία του eshop της εταιρείας από το μηδέν, προκειμένου ο χρήστης από όποιο σημείο της Ελλάδας και αν βρίσκεται, να έχει τη δυνατότητα να πλοηγηθεί με ευκολία και ταχύτητα στο eshop, βλέποντας αναλυτικά τις λεπτομέρειες της μεγάλης γκάμας προϊόντων της εταιρείας.
Με mobile friendly και επαγγελματικό σχεδιασμό, minimal αισθητική, αξιόπιστη φιλοξενία και ασφάλεια, το Shopify αποτέλεσε την ιδανική επιλογή για τη δημιουργία ενός επιτυχημένου ηλεκτρονικού καταστήματος, προκειμένου η πολυετής επιτυχία της εταιρείας στο χώρο να αποτυπωθεί και ψηφιακά, αναποκρινόμενη στις ανάγκες του σήμερα.