Με μεγάλη χαρά αναλάβαμε τη δημιουργία του πιο πολύχρωμου Brand στο portfolio μας. Το Lollipops and Rainbows, ένα υπέροχο concept store στην Κηφισιά για παιδιά με ρούχα, παιχνίδια, είδη τεχνολογίας, βιβλία, μας ανέθεσε την κατασκευή του ομώνυμου eshop. Μεγάλη πρόκληση ήταν διαμόρφωση της σελίδας των προϊόντων έτσι ώστε να παρουσιάζονται με απλό τρόπο όλες τις απαραίτητες πληροφορίες και το ίδιο το προϊόν με όσο μεγαλύτερη σαφήνεια γίνεται. Το look & feel του eshop έχει την παιχνιδιάρικη ματιά του φυσικού καταστήματος ώστε να κερδίζει μικρούς και μεγάλους!
Αναλάβαμε τη στρατηγική στο performance marketing με ενέργειες εξατομικευμένες στις ανάγκες του brand, συνδυαστικές με το φυσικό κατάστημα. Σύμφωνα με την εποχικότητα (Νέα σχολική χρονιά, αποκριές, Χριστούγεννα) δημιουργούσαμε το κατάλληλο μήνυμα επικοινωνίας με το κοινό ώστε τα αποτελέσματα να έχουν μια σταθερά ανοδική πορεία!